
last time wearing this uniform.
LOL.
okays; thts th pics.
explain th whole day. LOL.
basically whnto jurong to regs. lor.
classss; 1c.
walao all go 1d throw me at 1c.
LOL. liping; jinhui at 1d. }:
th 1d de is aggr. 18plus de; my class i think is 19plus de.
walao i think siao one lor.
if buy every book hor nid $300+ sia.
including sec one and two.
v. siao leh sec two de oso nid buy.
okay thn; going on.
th uniform thr is nid to measure de. Zzz.
one set of my uniform cost $2o leh.
siao lor. thn P.E. $15.
total cost of my uni is $7o. Zzz!
thn go eat mac wit xinhui; & my mumm.
thn go home put books lor.
whn to kallang to take th duno wat voucher.
thn go bugis walkwalk. (:
bought a hoodieeeee ^^
and some tees.
whn going home leg like soursour le.
cant move. LOL.
suddenly cant wait to start sch.LOL.
wondering abt orentation;
hehe.
all th best for who are appealing for sch(:
GOODLUCK~!
No comments:
Post a Comment